Černý Havran

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Torrent

Takze jak na stahovani prez  Torrent potrebujete progrma : BitLord ktery stahente na slunecnici linky :  http://www.slunecnice.cz/sw/bitlord/exe/  a torrent soubory bud hledej te na netu a nebo prez Torrent  Harvester zde link k tomuhle prgramu :  http://www.slunecnice.cz/sw/torrent-harvester/zip/

Co to je Torrent :

Torrent je malý soubor (v řádu několika kilobajtů) s příponou .torrent, který obsahuje všechny potřebné informace ke stažení toho, pro co byl torrent ztvořen. To znamená že obsahuje názvy souborů, jejich velikosti, odkud stahovat atd.

Stahování přes torrent je výhodné zejména u souborů, o které je momentálně velký zájem. Platí totiž, že čím více lidí daný soubor stahuje, tím vetší rychlost pro všechny (viz princip torrentů).

Jak stahovat přes torrent?

Stahovat přes torrent je vlastně velmi jednoduché. Stačí, když k tomu máte správně nastavený program (více o programech a kde je získat na stránce "Programy"). Potom už stačí, aby jste danný torrent v programu otevřeli, nastavili místo kam chcete stahovaná data uložit a pak už jen čekat na stažení. Stahování přes torrent není o nic složitější, něž přes nějaký jiný p2p program, ba dokonce jednodušší.

 

Odkazy na stahování Torrent souborů :

http://torrentspy.com

http://mininova.org

http://www.torrentbox.com/torrents-browse.php?news


 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.